Blacharnia

Ta część zakładu przeznaczona jest do wykonywania napraw blacharskich. Dysponuje ona pięcioma stanowiskami. Na trzech z nich auta są naprawiane z użyciem opracowanego przez Włodzimierza Piwowarskiego systemu, który jest rozwinięciem amerykańskiego systemu „Black Hawk”.

Dzięki jego precyzji naprawiane karoserie odzyskują własności nie odbiegające od fabrycznie nowych. Jedno stanowisko blacharni zajmuje podnośnik dwukolumnowy, niezbędny do oceny stopnia uszkodzeń podwozia, a ostatnie służy do zdiagnozowania stanu zawieszenia kół i pomiarów karoserii z użyciem mechanicznych narzędzi pomiarowych. Oddzielne 4 stanowiska w kolejnej strefie są przeznaczone do prac związanych z precyzyjnym demontażem i montażem elementów pojazdów.

Rozwój

Na bieżąco śledzimy rozwój technologii w zakresie napraw blacharsko lakierniczych i uzupełniamy wyposażenie firmy w najnowsze, dostępne urządzenia i materiały. Dzieki temu skracamy czas naprawy, zachowując najwyższe standardy jakości. Np.: pomiarów nadwozia i płyty podłogowej dokonujemy przy użyciu cyrkla EZ Calipre Autorobot, co znacznie przyspiesza szacownie zakresu naprawy. Dokonujemy napraw panelowych z wykorzystaniem rozbudowanego zestawu Smart Puller Autorobot, dzięki czemu jesteśmy w stanie przywrócić uszkodzony element karoserii do stanu z przed szkody. Nowoczesne urządzenia spawalnicze pozwalają nam dokonywać napraw elementów aluminiowych, a stosowane przez nas rozwiązania z dziedziny zaawansowanej chemii motoryzacyjnej poradzą sobie z panelami kompozytowymi i klejonymi do karoserii.

Zaplanuj wizytę już dziś

Naprawy blacharko-lakiernicze, lakiernia

Zadzwoń: 41 345 15 51

Formularz zapytania