Lakiernia

Dynamiczny rozwój technologii w dziedzinie lakiernictwa samochodowego nakłada na nas obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych lakierników. Pracownicy zakładu lakierniczego Piwowarski uczestniczą w większości szkoleń organizowanych przez producentów materiałów i urządzeń lakierniczych .Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać naprawy powierzonego nam pojazdu zgodnie z wymogami nowoczesnych standardów.

Sercem naszej lakierni jest nowoczesna, bezpyłowa komora lakiernicza niemieckiej firmy NEGA – Polska. Wysoka przepustowość oczyszczanego powietrza (ok.25 m. sześć./min) zapewnia optymalne warunki pracy naszym lakiernikom, jednocześnie eliminuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, które mogą wpłynąć na jakość usługi. Zastosowanie specjalistycznych urządzeń (np. dysze Venturiego, promienniki podczerwieni , itd.) znacznie skraca czas naprawy i gwarantuje jej najwyższą, potwierdzoną przez świadectwa autoryzacji jakość.

Materiały

Stosowane przez nas materiały lakiernicze spełniają wymogi dotyczące zarówno kwestii związanych z koniecznością ochrony środowiska, jak również producentów aut, gdzie nacisk jest kładziony na trwałość i estetykę lakierowanych przez nas pojazdów. Posiadamy własną mieszalnię lakierów wodnych- „AQUABASE PLUS”(renomowanego producenta: PPG Nexa Autocolor). Każde auto zanim trafi do komory lakierniczej jest przygotowywane na jednym z pięciu stanowisk.

Zaplanuj wizytę już dziś

Naprawy blacharko-lakiernicze, lakiernia

Zadzwoń: 41 345 15 51

Formularz zapytania