O firmie

O firmie Auto Piwowarski

Serwis blacharsko-lakierniczy „PIWOWARSKI”

został założony przez Włodzimierza Piwowarskiego w 1978 roku. Początkowo działalność była prowadzona w Kielcach przy ul. Sobieskiego.

W miarę upływu czasu liczba klientów stale się powiększała. Wysoka jakość świadczonych usług, krótkie terminy i przystępna cena spopularyzowały nasz zakład wśród zmotoryzowanych mieszkańców Kielc i nie tylko.

W roku 1984 zakład przeniósł działalność do nowej siedziby przy ul.1905 r. 40 (Kielce-Białogon). Na terenie o powierzchni 1800 m. kw. właściciel zrealizował budowę w pełni profesjonalnego serwisu o pow. ok 700 m. kw., w skład którego wchodzą :

  • strefa przyjęć z mechanicznymi naprawami bieżącymi (4 stanowiska),
  • wyposażona w specjalistyczne narzędzia do napraw karoserii blacharnia (5 stanowisk),
  • lakiernia wyposażona w nowoczesną, bezpyłową komorę lakierniczą i 5 stanowisk przygotowawczych,
  • Biuro Obsługi Klienta, magazyn i sklep części zamiennych,
  • pomieszczenia szkoleniowo-socjalne.

Na terenie zakładu znajduje się również zadaszona strefa odstawcza, oraz parking. Oprócz klientów zaufali nam również producenci aut. Posiadamy autoryzację Daewoo.

Najwyższa jakość

wykonywanych przez nas usług

sprawia, że swoje auta powierzają nam właściciele pojazdów różnych marek- również ciężarowych a nawet zabytkowych… Na czas naprawy nasi klienci mogą otrzymać auto zastępcze (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Obecnie nasz zakład przeszedł gruntowny remont. Poprawiliśmy estetykę budynków, jednak nie zapominamy o stałym unowocześnianiu wyposażenia. Niebawem nasza firma wzbogaci się o najnowszej generacji urządzenia naprawcze i pomiarowe systemu „ Autorobot”.

Potrzebujesz pomocy z samochodem? Naprawimy to

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych pojazdów.

WYCENA